OTWARCIE NOWEJ HALI WYSTAWIENNICZEJ W NIEMCZECH

18 września odbyło się uroczyste otwarcie nowego centrum wystawienniczego FABRYK MEBLI „FORTE” S.A., które mieści się na terenie targów M.O.W. w Niemczech w Bad Salzuflen.

Międzynarodowy charakter targów oraz ranga spotkań biznesowych, jakie mają miejsce w Bad Salzulfen wzrasta z roku na rok. Przyjeżdżają tu producenci i kupcy z całej Europy Zachodniej - przedstawiciele najważniejszych związków meblowych, kupcy z tradycyjnych sklepów oraz właściciele sklepów internetowych, studiów wyposażenia wnętrz i marketów z artykułami wykończeniowymi.

Nowa hala FORTE wyróżnia się na terenie kompleksu targów. Nowoczesna elewacja budynku zawiera dużo przeszkleń i elementy z drewna. Wnętrze utrzymane jest w minimalistycznym loftowym stylu, w którym dominują szkło, metal i drewno. Powierzchnia wystawiennicza wynosi niemal 4000m2 i obejmuje trzy kondygnacje, a całkowita powierzchnia użytkowa budynku to 4800m2. Dzięki stworzeniu całorocznej ekspozycji mebli w Bad Salzuflen, będziemy bliżej swoich partnerów z Europy Zachodniej. Otwarcie nowego centrum wystawienniczego jest ukoronowaniem obchodów, obchodzonego w tym roku, jubileuszu 25-lecia istnienia Spółki.

 
 
 
 
 
 
close
Ten serwis użytwa "ciasteczek" (cookies) aby ułatwić Ci dostęp do treści, a także w celu prowadzenia działań marketingowych i statystycznych. Zapisujemy i odczytujemy te tymczasowe informacje tylko w sposób dozwolony przez Twoją przeglądarkę. W jej ustawieniach możesz zmienić te preferencje zgodnie ze swoimi upodobaniami.