Odpowiedzialny rozwój

Jesteśmy jednym z czołowych europejskich producentów mebli do samodzielnego montażu, dlatego stale dążymy do zachowania równowagi pomiędzy osiąganymi celami biznesowymi, ekonomicznymi, ochroną środowiska naturalnego, odpowiedzialnością społeczną, kulturą organizacyjną i zaangażowaniem pracowników. Politykę odpowiedzialnego rozwoju realizujemy w sposób transparentny, odpowiedzialny, w oparciu o dialog i współpracę ze wszystkimi podmiotami. Naszym podstawowym celem jest tworzenie silnej organizacji gospodarczej, która w swojej działalności opiera się o uniwersalne wartości, takie jak: odpowiedzialność, wrażliwość, współpraca i rozwój.

Nasze działania podjęte w roku 2018 można zobaczyć w RAPORCIE CSR

Certyfikaty potwierdzające nasze odpowiedzialne działania: Certyfikat FSCCertyfikat ISO

Jesteśmy firmą przestrzegającą standardów etycznych. Naszą świadomość i odpowiedzialność w zakresie etyki potwierdzają również pozytywne oceny z audytów etycznych przeprowadzonych według procedury SMETA. Raporty z audytów opublikowaliśmy na platformie SEDEX. Poświadczają one, że działania FORTE są zgodne z międzynarodowym kodeksem postępowania etycznego ETI Base Code.

Zobacz Kodeks etyczny Grupy FORTE 2019

 

Ten serwis użytwa "ciasteczek" (cookies) aby ułatwić Ci dostęp do treści, a także w celu prowadzenia działań marketingowych i statystycznych. Zapisujemy i odczytujemy te tymczasowe informacje tylko w sposób dozwolony przez Twoją przeglądarkę. W jej ustawieniach możesz zmienić te preferencje zgodnie ze swoimi upodobaniami. Polityka prywatności

Akceptuję