O FIRMIE

Meble - na tym się znamy

FORTE to jeden z największych europejskich producentów mebli do samodzielnego montażu. Meble tworzone są z pasją przez polskich i zagranicznych projektantów. Wzornictwo dostosowane jest do zmieniających się trendów rynkowych oraz oczekiwań najbardziej wymagających klientów. Meble w paczkach to ekonomiczny zakup, prosta dostawa i łatwy montaż. FABRYKI MEBLI „FORTE” S.A. oferują bogaty asortyment mebli do jadalni, salonu, sypialni i pokoju młodzieżowego.

Potencjał produkcyjny

Obecnie FORTE posiada pięć nowoczesnych zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w Ostrowi Mazowieckiej, Suwałkach, Białymstoku oraz w Hajnówce. Całkowita powierzchnia produkcyjna fabryk wynosi 143.000 m², zaś powierzchnia magazynowa 103.000 m². Oferta produktowa dostosowywana jest do potrzeb rynku. Każdego roku do oferty wprowadzanych jest blisko 1 500 nowych wzorów.

 

Produkty dostępne w całej Europie

W ciągu 27 lat swojej działalności FORTE zaprosiło do grona swoich odbiorców ponad 4 500 firm, prowadząc sprzedaż do ponad 40 krajów na świecie. Meble FORTE reprezentowane są w niemal wszystkich znaczących sieciach handlowych oraz w szeregu dobrych salonów meblowych na terenie całej Europy. Eksport stanowi 80% produkcji FABRYK MEBLI „FORTE” S.A. – firma posiada własne organizacje sprzedaży na najważniejszych rynkach.

 

Nowoczesne technologie

Korzystając z wiedzy najlepszych specjalistów w kraju i za granicą, FORTE nieustannie podąża za zmieniającą się technologią. Dba o stałą modernizację parku maszynowego poszczególnych fabryk oraz wykorzystuje najnowsze systemy informatyczne. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom FORTE zapewnia swoim odbiorcom wysokiej jakości produkty w dobrej cenie.

 

Jakość to podstawa

Potwierdzeniem wysokiej jakości produktów FORTE jest certyfikat ISO 9001 w zakresie projektowania, produkcji i sprzedaży mebli. Politykę jakości realizujemy zgodnie z zasadami opisanymi w Polityce Jakości Grupy Kapitałowej Fabryk Mebli "FORTE" S.A.

Nie tylko biznes

Inwestowanie w kadry, działania na rzecz dzieci pracowników, współpraca z uczelniami wyższymi, wspieranie inicjatyw społeczności lokalnej, działalność FUNDACJI AMF „NASZA DROGA”, czy przyzakładowe przedszkole "Żółty Słonik" to tylko część z obszarów działań, którymi FORTE poszerza tradycyjne pojmowanie biznesu.

Nagrody i wyróżnienia

close
Ten serwis użytwa "ciasteczek" (cookies) aby ułatwić Ci dostęp do treści, a także w celu prowadzenia działań marketingowych i statystycznych. Zapisujemy i odczytujemy te tymczasowe informacje tylko w sposób dozwolony przez Twoją przeglądarkę. W jej ustawieniach możesz zmienić te preferencje zgodnie ze swoimi upodobaniami.