Dlaczego my?

STABILNE ZATRUDNIENIE

Praca w FORTE to pewność stabilnego zatrudnienia w spółce giełdowej o uznanej marce i pozycji rynkowej. Ponad 600 pracowników zatrudnionych jest w firmie od początku jej działalności, a blisko 1000 osób jest z nami od ponad 15 lat.

PAKIET SOCJALNY

W trosce o Pracowników wdrożyliśmy program Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych. Zgromadzone środki przeznaczane są min. na dofinansowanie wypoczynku pracowników oraz ich rodzin, wsparcie świąteczne, dofinansowania wyjazdów grupowych pracowników czy zapomogi.

 

NOWOCZESNE OTOCZENIE

Interesująca praca w nowoczesnym środowisku przemysłowym, wykorzystującym najnowsze technologie zarówno w przestrzeni biurowej jak i na halach produkcyjnych.

 

PRZEDSZKOLE "ŻÓŁTY SŁONIK" w OSTROWI I SUWAŁKACH

Mamy jedne z najlepszych w Polsce, przyzakładowe przedszkola z oddziałem żłobkowym. Przedszkola prowadzone są systemem dwujęzycznym, polsko – angielskim, na podstawie autorskiego programu nauczania.

 

SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH

Znajomość języków obcych to obecnie jedna z podstawowych umiejętności – niezbędnych nie tylko w życiu zawodowym ale i prywatnym. Zajęcia językowe dla Pracowników oraz ich dzieci prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę lektorów.
 

Akademia FORTE

Nasi pracownicy mają możliwość rozwoju w ramach Akademii FORTE oferującej kształcenie dla kadry kierowniczej, specjalistycznej oraz pracowników produkcji we wszystkich oddziałach FORTE. Projekt powstał przy udziale Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej.

 

SPORT TO ZDROWIE

Aktywny tryb życia to dobry sposób na poprawę zdrowia, kondycji oraz rozładowanie codziennego stresu. Dbając o dobrą formę naszych Pracowników powołaliśmy własne sekcje piłki nożnej, siatkówki oraz sekcję wędkarską. Mamy nawet własną drużynę bowlingową!

 

DLA NAJMŁODSZYCH

Organizujemy atrakcyjne obozy letnie dla dzieci naszych Pracowników. Starannie dobrany program dostosowany jest do wieku, zainteresowań i potrzeb najmłodszych.

close
Ten serwis użytwa "ciasteczek" (cookies) aby ułatwić Ci dostęp do treści, a także w celu prowadzenia działań marketingowych i statystycznych. Zapisujemy i odczytujemy te tymczasowe informacje tylko w sposób dozwolony przez Twoją przeglądarkę. W jej ustawieniach możesz zmienić te preferencje zgodnie ze swoimi upodobaniami.