Aktualności

forte liderem zrównoważonej produkcji

FABRYKI MEBLI „FORTE” S.A. znalazły się w gronie nagrodzonych przedsiębiorstw wdrażających najwyższe standardy odpowiedzialnego biznesu i promujących ekologiczne rozwiązania. Podczas piątej edycji konferencji Sustainable Economy Summit, która odbyła się 27 listopada w Warszawie, FORTE otrzymało wyróżnienie w kategorii Lider zrównoważonej produkcji.

diament dla kolekcji jakobina

W konkursie „Diament Meblarstwa 2020” w kategorii strefa snu zwyciężyła kolekcja z oferty FORTE.

 

eb stars dla Fabryk Mebli „forte” s.a.

EB Stars to jeden z największych ogólnopolskich konkursów dedykowany projektom employer brandingowym. W tegorocznej, XI edycji, nagrodę główną w kategorii Najlepsza Wewnętrzna Inicjatywa Employer Brandingowa zdobyły Fabryki Mebli „FORTE” S.A. za program „Zmień pracę, ale nie pracodawcę”.

 

Targi M.O.W. 2019 w Bad Salzuflen

We wrześniu wzięliśmy udział w jednych z największych targów mebli i wyposażenia wnętrz -M.O.W. w Bad Salzuflen.

 

Ranking producentów mebli

FABRYKI MEBLI „FORTE” S.A. zdobyły pierwsze miejsce w Rankingu Producentów Mebli.

Suwałki – światowa stolica bluesa

Co roku na początku lipca Suwałki zmieniają się na kilka dni w światową stolicę bluesa. W dniach 11-14 lipca 2019 odbyła się już dwunasta edycja Suwałki Blues Festival. Fabryki Mebli „FORTE” S.A. po raz kolejny sponsorowały to niesamowite muzyczne wydarzenie.

 
 
close
Ten serwis użytwa "ciasteczek" (cookies) aby ułatwić Ci dostęp do treści, a także w celu prowadzenia działań marketingowych i statystycznych. Zapisujemy i odczytujemy te tymczasowe informacje tylko w sposób dozwolony przez Twoją przeglądarkę. W jej ustawieniach możesz zmienić te preferencje zgodnie ze swoimi upodobaniami.