Staże | Kariera

80% stażystów zostaje zatrudnionych w Forte. Stań się jednym z nich i rozpocznij karierę w naszej firmie!
Liczba ofert: 0

W tej chwili nie posiadamy aktywnych ogłoszeń.

Miło nam, że interesujesz się możliwością stażu właśnie w FORTE. Jeśli dziś nie znalazłeś/znalazłaś ofert spełniających Twoje oczekiwania - prześlij swoje CV za pomocą poniższego formularza.

Rozważymy Twoją kandydaturę w przypadku pojawienia się kolejnych ofert stażu.

Aplikuj

ONI też zaczynali od STAŻU
Dineshkumar Ganesan
Production Planning and Control Specialist
I'm extremely privileged in working for Forte which provided me with great opportunities. I started my career in Production planning as an Intern I had the opportunity to work with skillful people which had strengthened me and ensured development in my career. This organization is one of its kind where they support and believe their staff members. I’m really proud to be a part of Forte.
Allan Benson Johnson
Product Development Specialist
In the course of internship, I had the options to work with three different departments, Process technology, Logistics and Product Development. Based on the considerations of my trainers in the departments I was offered a job in the Product Development. As, I was a fresher and different from their culture I had some difficulties in understanding the processes going on here. But, People here are clubbable, help me develop and temper my knowledge. This is a great opportunity for me in which my career developed, developing and will develop.
Michał Dąbrowski
Dyrektor Biura Jakości
Swoją przygodę z FORTE rozpocząłem od stażu, kiedy byłem jeszcze na studiach. Potem zaproponowano mi pracę w Biurze Zakupów, gdzie miałem szansę pracować z wieloma ciekawymi osobami. Czas tam spędzony był zalążkiem do wzmocnienia umiejętności, dzięki czemu moja kariera rozwija się cały czas. Dziś jestem dyrektorem Biura Jakości i mam możliwość pracować praktycznie z każdym działem w firmie. To jest to!
Aneta Karwowska
Technolog zakładowy
Staż był początkiem tego, co lubię i chciałam robić na co dzień. Wiara w siebie i dążenie do realizacji swoich celów dało wynik tego, że dziś pracuję w zawodzie. Technolog zakładowy to między innymi odpowiedzialność za proces technologiczny, programowanie obrabiarek i kontakt z produkcją. Wszystko dzięki chęci zdobywania doświadczenia i możliwościom, jakie FORTE daje jeszcze na studiach.