Oferty pracy

Produkcja
Magazyn
Biuro
FORTE to pięć zakładów produkcyjnych, wyposażonych w specjalistyczne urządzenia i linie technologiczne, zlokalizowanych w północno-wschodniej Polsce: Ostrowi Mazowieckiej, Suwałkach, Białymstoku i Hajnówce. W 2018 roku w Suwałkach uruchomiliśmy własną fabrykę płyty wiórowej, która jest jedną z najnowocześniejszych inwestycji branży meblowej ostatnich kilkunastu lat w całej Europie.
Posiadamy nowoczesne centrum logistyczne z magazynem wysokiego składowania przy zakładzie produkcyjnym w Ostrowi Mazowieckiej. Dysponujemy również punktami magazynowymi zlokalizowanymi przy fabrykach w Suwałkach, Białymstoku i Hajnówce oraz magazyn płyty wiórowej w Suwałkach.
Pracując w FORTE, zdobędziesz doświadczenie w wielu obszarach. W naszych biurach zatrudniamy projektantów, technologów, inżynierów, księgowych, grafików oraz szereg innych specjalistów z wielu dziedzin. U boku najlepszych praktyków w firmie o najwyższych standardach zarządzania zyskasz doświadczenie, wiedzę i nowe umiejętności.

O firmie

29

LAT ISTNIENIA FIRMY

25

LAT OBECNOŚCI
NA GPW

6

ZAKŁADÓW PRODUKCYJNYCH
GRUPY FORTE

>45

KRAJÓW, DO KTÓRYCH
EKSPORTOWANE SĄ MEBLE

>800

NOWYCH WZORÓW MEBLI
co roku w ofercie

> 3 mln

SZTUK SPRZEDANYCH MEBLI
w 2020 roku

>3500

PRACOWNIKÓW LICZY KADRA FORTE

160 tys. m2

POWIERZCHNI PRODUKCYJNEJ
wszystkich fabryk

Nasze wartości

Odpowiedzialność

Wsłuchujemy się w potrzeby pracowników, klientów, partnerów biznesowych i w oparciu o nie wyznaczamy kierunki rozwoju firmy.

Rozwój

Firmę tworzą ludzie - dzięki ich talentom, wiedzy i kompetencjom możliwy jest ciągły rozwój firmy.

Wrażliwość

To z niej czerpiemy siłę, która pomaga angażować się w to co ważne i realizować wyjątkowe projekty

Współpraca

Z wymiany doświadczeń, ścierania się poglądów, pomysłów i postaw powstają dobre rozwiązania, które mają szansę zmieniać nasz dom, nasze życie, nasz świat.

Co oferujemy

Jak rekrutujemy

Biorąc udział w procesie rekrutacyjnym, pozwolisz nam poznać siebie jak i Twoje doświadczenie i kompetencje zawodowe, a my zaprezentujemy Tobie naszą firmę i stanowisko, na które poszukujemy pracownika. Razem zdecydujemy czy pasujemy do siebie i chcemy ze sobą pracować.

 •  
 • 1
  Aplikacja online

  Jeżeli chciałbyś/abyś pracować w Fabryki Mebli „FORTE” S.A., prześlij do nas swoje CV.

  Wszystkie stanowiska, na które obecnie prowadzimy rekrutacje znajdują się w sekcji „OFERTY PRACY”. Aplikacja odbywa się poprzez formularz on-line lub za pośrednictwem adresu e-mail rekrutacja@forte.com.pl

 • 2
  Rozmowa telefoniczna

  Rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w jednym z naszych oddziałów (Ostrowi Mazowieckiej, Suwałkach, Hajnówce, Białymstoku) i dotyczy dotychczasowego doświadczenia zawodowego oraz zakresu wiedzy niezbędnej na danym stanowisku.

  W czasie rozmowy przekazujemy więcej informacji o firmie, kulturze organizacji oraz specyfice pracy na danym stanowisku.

  W ciągu 7 dni od terminu rozmowy kontaktujemy się w celu przekazania informacji o wyniku rozmowy kwalifikacyjnej. Jeżeli jest on pozytywny, przedstawiamy warunki zatrudnienia oraz zapraszamy na spotkanie w celu dopełnienia formalności.

 • 3
  Rozmowa kwalifikacyjna

  Ogólnie znana teza głosi, iż użytkownika może rozpraszać zrozumiała zawartość strony, kiedy ten chce zobaczyć sam jej wygląd. Jedną z mocnych stron używania Lorem Ipsum jest to, że ma wiele różnych „kombinacji” zdań, słów i akapitów, w przeciwieństwie do zwykłego: „tekst, tekst, tekst”, sprawiającego, że wygląda to „zbyt czytelnie” po polsku. Wielu webmasterów i designerów używa Lorem Ipsum jako domyślnego modelu tekstu i wpisanie w internetowej wyszukiwarce ‘lorem ipsum’ spowoduje znalezienie bardzo wielu stron, które wciąż są w budowie. Wiele wersji tekstu ewoluowało i zmieniało się przez lata, czasem przez przypadek, czasem specjalnie (humorystyczne wstawki itd).

 • 4
  Zatrudnienie
 •  

Staże

Dołącz do programu stażowego Twój mocny start

DLA KOGO

 • dla MŁODYCH, DYNAMICZNYCH osób, które nie boją się wyzwań w dużej organizacji
 • dla STUDENTÓW ostatnich semestrów studiów inżynierskich/magisterskich
 • osób gotowych na PODJĘCIE PRACY PO ZAKOŃCZONYM STAŻU

CO ZYSKUJESZ

 • WYNAGRODZENIE
 • ZAKWATEROWANIE oraz WYŻYWIENIE
 • opiekę merytoryczną oraz WSPARCIE OPIEKUNA
 • 3 miesiące intensywnej nauki i zgłębiania wiedzy ze swojego obszaru

ONI też zaczynali od Stażu

Dineshkumar Ganesan
Production Planning and Control Specialist
I'm extremely privileged in working for Forte which provided me with great opportunities. I started my career in Production planning as an Intern I had the opportunity to work with skillful people which had strengthened me and ensured development in my career. This organization is one of its kind where they support and believe their staff members. I’m really proud to be a part of Forte.
Allan Benson Johnson
Product Development Specialist
In the course of internship, I had the options to work with three different departments, Process technology, Logistics and Product Development. Based on the considerations of my trainers in the departments I was offered a job in the Product Development. As, I was a fresher and different from their culture I had some difficulties in understanding the processes going on here. But, People here are clubbable, help me develop and temper my knowledge. This is a great opportunity for me in which my career developed, developing and will develop.
Michał Dąbrowski
Dyrektor Biura Jakości
Swoją przygodę z FORTE rozpocząłem od stażu, kiedy byłem jeszcze na studiach. Potem zaproponowano mi pracę w Biurze Zakupów, gdzie miałem szansę pracować z wieloma ciekawymi osobami. Czas tam spędzony był zalążkiem do wzmocnienia umiejętności, dzięki czemu moja kariera rozwija się cały czas. Dziś jestem dyrektorem Biura Jakości i mam możliwość pracować praktycznie z każdym działem w firmie. To jest to!
Aneta Karwowska
Technolog zakładowy
Staż był początkiem tego, co lubię i chciałam robić na co dzień. Wiara w siebie i dążenie do realizacji swoich celów dało wynik tego, że dziś pracuję w zawodzie. Technolog zakładowy to między innymi odpowiedzialność za proces technologiczny, programowanie obrabiarek i kontakt z produkcją. Wszystko dzięki chęci zdobywania doświadczenia i możliwościom, jakie FORTE daje jeszcze na studiach.